1130-152K-RC
Bourns
High Current - RF Choke - Bobbin Core - 1.5mH - 1KHz - Ferrite 2A - 518 mOhm.
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
BULK Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 1130152KRC
  • поставщик:
    Bourns
  • Артикул / №:
    1130-152K-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    106
  • Inductance:
    1.5 mH
  • Type:
    High Current RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    19.05 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    518 mOhm
  • Maximum DC Current:
    2 A