Search Keywords: 22AR100KLFTR
  • поставщик:
    BI Technologies/TT Electronics
  • Артикул / №:
    22AR100KLFTR
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Number of Turns:
    1(Elec),1(Mech) Turns
  • Termination Style:
    J-Hook
  • Power Rating:
    0.125 (1/8) W
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Tolerance:
    20 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    3.2 x 3.51 x 2.21 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C