1855A-BRN-1000
Belden
75 Ohm SDI Coax, Mini RG-59, 23 AWG Solid Bare Copper Conductor, PE Insulation, Foil + 95% Tinned Copper Braid Shield, PVC Jac ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
75 Ohm SDI Coax, Mini RG-59, 23 AWG Solid Bare Copper Conductor, PE Insulation, Foil + 95% Tinned Copper Braid Shield, PVC Jacket, CMR - 1000 ft
Search Keywords: 1855ABRN1000
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Belden
  • Part No:
    1855A-BRN-1000
  • Alias/AKA:
    1855A-0011000