MSAP10FL-SAPFL-SD003
Amphenol LTW
M12 Metric Circular Connector, A Code, Plastic, 1.5A, 10 pins, Female Connector, Female Contact, Straight-to-Straight, Screw T ...
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
M12 Metric Circular Connector, A Code, Plastic, 1.5A, 10 pins, Female Connector, Female Contact, Straight-to-Straight, Screw Thread, Overmolded Double Ended, Length 3000mm, IP68 / IP69K