DID-29PFFP-SL8001
Amphenol LTW
DVI-I Dual, Metal, 1.5A, 29 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, Screw Thread, PCB 180°, Receptacle, Nut Thread 4 ...
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
DVI-I Dual, Metal, 1.5A, 29 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, Screw Thread, PCB 180°, Receptacle, Nut Thread 4 inch-40 UNC, IP68 Unmated