SLPPC85BSR0
Amphenol I/O
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Right Angle Plug - 10.3mm Contact Dia. - 300A - 85mm² Cable Size - 90° Keyway - Sealed - Cable M ...
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Right Angle Plug - 10.3mm Contact Dia. - 300A - 85mm² Cable Size - 90° Keyway - Sealed - Cable Mount - Red.