MC-100A-DC24V
Altech
Electromechanical Relay 24VDC 100A 3PST-NO Flange Contactor Relay
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: MC100ADC24V
  • поставщик:
    Altech
  • Артикул / №:
    MC-100A-DC24V
  • COO:
    KR
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Maximum Current Rating:
    100 A
  • Contact Arrangement:
    3PST-NO
  • DC Coil Voltage:
    24 V