I1-L-U230R
Altech
Electromechanical Relay 230VDC 230VAC 6A SPDT(93.8x6.2x80)mm DIN Rail General Purpose Relay
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: I1LU230R
  • поставщик:
    Altech
  • Артикул / №:
    I1-L-U230R
    EAR99
    1
  • AC Coil Voltage:
    230 V