AF16-30-10-11
ABB
ABB-CONTACTORS,OLS,MMPS - AF RANGE, (9-38), 3-POLE
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS非遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: AF16301011
仕様 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • サプライヤー:
    ABB
  • 部品番号:
    AF16-30-10-11
  • 測定単位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • COO:
    FR
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Maximum Current Rating:
    30 A
  • Contact Arrangement:
    4PST-NO
  • DC Coil Voltage:
    20 to 60 V
  • AC Coil Voltage:
    24 to 60 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    N/A
  • Maximum AC Voltage Rating:
    690 V