PTRA-1C-120S-T5-X
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 40A - Coil: 120VAC - Sealed NOT Washable - Panel Mount - Quick Connects - Class F - UL508 & UL87 ...
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Tube Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Power Relay - 1FormC - SPDT - 40A - Coil: 120VAC - Sealed NOT Washable - Panel Mount - Quick Connects - Class F - UL508 & UL873
Search Keywords: PTRA1C120ST5X
  • поставщик:
    Picker Components
  • Артикул / №:
    PTRA-1C-120S-T5-X
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    20
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
на складе: 18
Ships today, if you order in Buy all 18 in-stock or the regular minimum order quantity of 20