ERG-2SJ272
Panasonic
Res Metal Oxide Film 2.7K Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Bulk
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Box Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: ERG2SJ272
  • поставщик:
    Panasonic
  • Артикул / №:
    ERG-2SJ272
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    2 W
  • Resistance Value:
    2.7 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±350 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 200 °C
  • Packaging:
    Bulk
  • Dimension:
    12 x 4 mm