EEU-FC1C821
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 820uF 16V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 1220mA 3000h 105°C Automotive Bulk
Описание +
Search Keywords: EEUFC1C821
  • Артикул / №:
    EEU-FC1C821
  • Capacitance Value:
    820 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Size:
    10 x 20 mm
  • Voltage:
    16 VDC