EEU-ED2E221
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 220uF 250V 20% (18 X 40mm) Radial 7.5mm 2100mA 10000h 105°C Bulk
RoHS Compliant
Discontinued
Описание +
Search Keywords: EEUED2E221
  • Артикул / №:
    EEU-ED2E221
    EAR99
    50
  • Capacitance Value:
    220 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -25 to 105 °C
  • Voltage:
    250 VDC