- EEE-TK1C331UP
EEE-TK1C331UP
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 330uF 16V 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.2 Ohm 270mA 3000h 125°C Automotive T/R
Описание
Search Keywords: EEETK1C331UP
поставщик:Panasonic
Артикул / №:EEE-TK1C331UP
Единица измерения:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8532290040
Reel Pack:
500 -
Capacitance Value:330 uF
Tolerance:20 %
Operating Temperature:-40 to 125 °C
Mounting:Surface Mount
Size:10 x 10.2 mm
Termination Style:N/R
Voltage:16 VDC