EEE-1CA220NP
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 22uF 16V 20% (6.3 X 5.4mm) SMD 39mA 2000h 85A°C Automotive T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Reel Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: EEE1CA220NP
  • поставщик:
    Panasonic
  • Артикул / №:
    EEE-1CA220NP
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    22 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Size:
    6.3 x 5.4 mm
  • Termination Style:
    N/R
  • Voltage:
    16 VDC