ECA-1VHG331
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 330 µF - 35 V - 20% - 10 X 12.5mm - Radial - 5 mm - 350 mA - 2000h - 105°C.
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Bag Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: ECA1VHG331
  • поставщик:
    Panasonic
  • Артикул / №:
    ECA-1VHG331
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    330 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    10 x 12.5 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    35 VDC