- ECA-1HM471B
ECA-1HM471B
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 470 µF - 50 V - 20% - 10 X 20mm - Radial - 5 mm - 650 mA - 2000h - 85°C.
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Box Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание
Search Keywords: ECA1HM471B
поставщик:Panasonic
Артикул / №:ECA-1HM471B
Supplier Standard Pack:
2000 -
Capacitance Value:470 uF
Tolerance:20 %
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Mounting:Through Hole
Size:10 x 20 mm
Termination Style:Radial
Voltage:50 VDC