6TPG150M
Panasonic
Tantalum Polymer Capacitor, 150 uF, 6.3 V, ± 20%, B15G, 70 mohm, 1411 [3528-14 Metric]
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Reel Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +