JS1AF-B-12V
Panasonic Electronic Components
Power Relay 12VDC 5DC/10AAC SPST-NO(22x16x16.4)mm THT
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
Не соблюдается
Discontinued
Box Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание
Search Keywords: JS1AFB12V
спецификация
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Артикул / №:JS1AF-B-12V
Единица измерения:Per Each
RoHS:No
HTS:8536490050
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:SPST-NO
Maximum Current Rating:10
Mounting:Through Hole
Termination Style:PC Pin
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Coil Resistance:400 Ohm