G7L-2A-TUB-J-CB-AC50
Omron Electronics
Electromechanical Relay 50VAC 1.31KOhm 25A DPST-NO (( 68.5mm 33.5mm 47mm)) Bracket General Purpose Relay
Описание +
Search Keywords: G7L2ATUBJCBAC50
  • Артикул / №:
    G7L-2A-TUB-J-CB-AC50
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
  • AC Coil Voltage:
    50 V
  • Maximum Current Rating:
    25 A
  • Termination Style:
    0.25Quick Connect
  • Operating Temperature:
    -20 to 60 °C