G6D-1A-ASI-DC24
Omron Electronics
Power Relay 24VDC 5A SPST-NO(18.5x6.5x12.5)mm THT
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: G6D1AASIDC24
  • поставщик:
    Omron Electronics
  • Артикул / №:
    G6D-1A-ASI-DC24
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Relay Construction:
    Non-Latching10725
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Contact Arrangement:
    SPST-NO10703
  • Mounting:
    Through Hole10716
  • Termination Style:
    PC Pin10727
  • Push to Test Button:
    No10724
  • Led Indicator:
    No10708
  • Operating Temperature:
    -25 to 70 °C
  • Coil Resistance:
    2.88 KOhm