G2R-24-DC12
Omron Electronics
Power Relay 12VDC 5A DPDT(29x13.5x25.5)mm THT
Описание
Search Keywords: G2R24DC12
спецификация
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
поставщик:Omron Electronics
Артикул / №:G2R-24-DC12
Alias/AKA:G2R24DC12BYOMI
Единица измерения:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536490050
COO:ID
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Relay Construction:Non-Latching10725
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:DPDT10703
Maximum Current Rating:5 A
Mounting:Through Hole10716
Termination Style:PC Pin10727
Push to Test Button:No10724
Led Indicator:No10708
Operating Temperature:-40 to 70 °C
Coil Resistance:275 Ohm