- F55J40RE
F55J40RE
Ohmite
Res Wirewound 40 Ohm 5% 55W ±260ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
BOX Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание
Search Keywords: F55J40RE
спецификация
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
поставщик:Ohmite
Артикул / №:F55J40RE
Единица измерения:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533290000
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Technology:Wirewound
Case Style:Vitreous Enamel
Mounting:Bolt-On
Power Rating:55 W
Termination Style:Radial Lug
Resistance Value:40 Ohm
Tolerance:5 %
Temperature Coefficient:±260 ppm/°C