15FR100E
Ohmite
Current Sense Through Hole Resistor - 0.1 ohm - 10 Series - 5 W - Wirewound - Axial Leaded - ± 1%.
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
BULK Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 15FR100E
  • поставщик:
    Ohmite
  • Артикул / №:
    15FR100E
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    5 W
  • Resistance Value:
    100 mOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    N/A
  • Operating Temperature:
    -55 to 275 °C
  • Packaging:
    N/A
  • Dimension:
    23.8 x 8.4 mm