- NAP-0058-025S
NAP-0058-025S
NAKAGAWA Manufacturing
Thermal Paper Roll- Ultra-hi Sens, 65μ TH, 58mm W, OD: 48mm CoreID: 13mm, 25m
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
ROLL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description