- NAP-0058-025
NAP-0058-025
NAKAGAWA Manufacturing
Thermal Paper Roll- High Sens, 65μ Thick, 58mm W, OD: 48mm CoreID: 13mm, 25m
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
ROLL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание