- NAP-0038-006
NAP-0038-006
NAKAGAWA Manufacturing
Thermal Paper Roll- High Sens, 65μ Thick, 38mm W, OD: 28mm CoreID: 13mm, 6m
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
ROLL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание