MDP30-24A-1C
Micron Industries
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 1.25A 30W
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: MDP3024A1C
  • поставщик:
    Micron Industries
  • Артикул / №:
    MDP30-24A-1C
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    114 x 40.5 x 90 mm
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V