PIC24FV16KM204T-I/PT
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 37 I/O - 16KB (5.5K x 24) FLASH - 512 x 8 EEPROM - 2K x 8 RAM - 2 to 5V - 44- ...
Описание +
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 37 I/O - 16KB (5.5K x 24) FLASH - 512 x 8 EEPROM - 2K x 8 RAM - 2 to 5V - 44-TQFP (10x10) - T&R.