- PIC12LF1840T-I/SN
PIC12LF1840T-I/SN
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 12F - 8-Bit - 32MHz - 5 I/O - 7KB (4K x 14) FLASH - 256 x 8 EEPROM - 256 x 8 RAM - 1.8 to 3.6V - 8-S ...
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
REEL Упаковка
Описание
Microcontroller - PIC XLP 12F - 8-Bit - 32MHz - 5 I/O - 7KB (4K x 14) FLASH - 256 x 8 EEPROM - 256 x 8 RAM - 1.8 to 3.6V - 8-SOIC - T&R.