LRS-200-48
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 48V@4.4A - 211.2W.
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: LRS20048
  • поставщик:
    MEAN WELL
  • Артикул / №:
    LRS-200-48
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    215 x 115 x 30 mm
  • AC Input Voltage:
    90 to 132,180 to 264 V
  • DC Input Voltage:
    240 to 370 V