GSM90B24-P1M
MEAN WELL
AC/DC Adapter - Desktop - 90 Watts: 24V @ 3.75A - IEC C320-C8 Inlet
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: GSM90B24P1M
  • поставщик:
    MEAN WELL
  • Артикул / №:
    GSM90B24-P1M
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Adapter Color:
    Black
  • Dimension:
    145 x 60 x 32 mm
  • CoC Tier:
    No
  • AC Input Current - Typical:
    Not Specified
  • DC Input Voltage:
    113 to 370
  • AC Input Voltage:
    80 to 264
  • AC Input Current - Maximum:
    0.58A