GSM40B12-P1J
MEAN WELL
AC/DC Adapter - Desktop - 40 Watts: 12V @ 3.34A - IEC C320-C8 Inlet
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: GSM40B12P1J
  • поставщик:
    MEAN WELL
  • Артикул / №:
    GSM40B12-P1J
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Adapter Color:
    Black
  • Dimension:
    125 x 60 x 32 mm
  • DC Input Voltage:
    113 to 370
  • AC Input Current - Typical:
    Not Specified
  • AC Input Current - Maximum:
    0.58A