GSM25U15-P1J
MEAN WELL
AC/DC Adapter - Wall Mount - 25 Watts: 15V @ 1.66A - NA Input Blades - Medical - Lvl VI
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: GSM25U15P1J
  • поставщик:
    MEAN WELL
  • Артикул / №:
    GSM25U15-P1J
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    80 to 264
  • CoC Tier:
    No
  • DC Input Voltage:
    113 to 370
  • AC Input Current - Typical:
    Not Specified
  • AC Input Current - Maximum:
    0.58A