RPLH16-01-01-02
Ledtronics
LED Panel Mount - Relampable - Rear Mount - 5/8"(16mm) Mtg Dia - Red - 48Vdc
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: RPLH16010102
  • поставщик:
    Ledtronics
  • Артикул / №:
    RPLH16-01-01-02
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Mounting:
    Panel
  • Dimension:
    54.1 x 25.4 x 40.6 mm
  • Type:
    Uni-Color
  • Maximum Forward Voltage per Color:
    48 V