F461BB473F400A
KEMET Electronics
Polypropylene Film Capacitor - 0.047uF ±1% - 400VDC - +85°C - 15mm Lead Spacing - Bulk
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
BULK Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +