- PS5R-VD24
PS5R-VD24
IDEC Corporation
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 2.5A 60W
Описание
Search Keywords: PS5RVD24
спецификация
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
поставщик:IDEC Corporation
Артикул / №:PS5R-VD24
Единица измерения:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409520
COO:TW
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Dimension:108 x 36 x 99.5 mm