71BDF30-01-1-AJN
Grayhill
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft PC Pins 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 71BDF30011AJN
  • поставщик:
    Grayhill
  • Артикул / №:
    71BDF30-01-1-AJN
  • Alias/AKA:
    71BDF30-01PAJN
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Number of Positions:
  • Pole Throw Configuration:
    SP12T13875
  • Actuator Length:
    9.53 mm
  • Dimension:
    22.23mm x 36.78mm x 18.0813878mm
  • Actuator Style/Diameter:
    Flatted Shaft/6.3613842
  • Mounting:
    Panel Mount/Through Hole13870
  • Body Orientation:
    Right Angle13849
  • Terminal Type:
    PC Pins13888
  • Angle of Throw:
    30 °
  • Contact Rating @ Voltage:
    0.3@115VAC A