- KW-5R5C105-R
KW-5R5C105-R
Eaton Electronics / Bussmann
Cap 1F 5.5V -20% to 80% 1000 hr (21.5 X 9mm) Radial Stacked Coin 5mm 30 Ohm 85C Bulk
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание