SWI12-5.9-N-P5R
CUI Inc.
AC/DC Adapter - Wall Mount - 12 Watts: 5.9V @ 2A - NA Input Blades - Lvl VI
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Box Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: SWI1259NP5R
  • поставщик:
    CUI Inc.
  • Артикул / №:
    SWI12-5.9-N-P5R
  • Alias/AKA:
    SWI12-5.9-N-P5R
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • AC Input Current - Maximum:
    0.31A
  • DC Input Voltage:
    Not App
  • CoC Tier:
    No
  • AC Input Current - Typical:
    Not Specified
  • AC Input Voltage:
    90 to 264
  • Adapter Color:
    Black
  • Dimension:
    72 x 34 x 42MM