2499003A502PLF
CTS Corporation
Feed Through Capacitor - 5000pF - 500V - 20A - Axial - Bushing.
+ see all
АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +