- MC22FF471J-F
MC22FF471J-F
Cornell Dubilier
Mica Multilayer RF Capacitors - SMD - 470pf (+/-) 5% - 1000VDC - 25ppm/°C - 2220 - RoHS
Описание
Search Keywords: MC22FF471JF
поставщик:Cornell Dubilier
Артикул / №:MC22FF471J-F
100 -
Lead Pitch For Radial:N/R
Family:MC
Dimension:5.7 x 5 x 2(Max) mm
Lead Diameter:N/R
Capacitance Value:470 pF