MC22FF221J-F
Cornell Dubilier
Mica Multilayer RF Capacitors - SMD - 220pf (+/-) 5% - 1000VDC - 25ppm/°C - 2220 - RoHS
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
BAG Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: MC22FF221JF
  • поставщик:
    Cornell Dubilier
  • Артикул / №:
    MC22FF221J-F
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Dimension:
    5.7 x 5 x 2(Max) mm
  • Lead Pitch For Radial:
    N/R
  • Capacitance Value:
    220 pF