MC22FF102J-F
Cornell Dubilier
The MC22FF102J-F is a 1000 pF, 1000 Vdc multilayer RF mica capacitor in a 2220 case size for high-frequency applications.
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
BAG Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: MC22FF102JF
  • поставщик:
    Cornell Dubilier
  • Артикул / №:
    MC22FF102J-F
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Family:
    MC
  • Lead Diameter:
    N/R
  • Construction:
    Flat
  • Capacitance Value:
    0.001 uF