CD15FC681JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 680pF (+/-) 5% - 300VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Описание +
Search Keywords: CD15FC681JO3F
  • Артикул / №:
    CD15FC681JO3F
  • Dimension:
    11.9(Max) x 5.3(Max) x 9.9(Max) mm
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm
  • Lead Diameter:
    0.6 mm
  • Capacitance Value:
    680 pF