SRR1240-331K
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 10% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 0.75A 0.95Ohm DCR T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
REEL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: SRR1240331K
  • поставщик:
    Bourns
  • Артикул / №:
    SRR1240-331K
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    800
  • Inductance:
    330 uH
  • Type:
    Power7105
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    107104%
  • Technology:
    Wirewound7103
  • Maximum DC Current:
    0.75 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.95 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C