SMCJ48CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 48V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
REEL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: SMCJ48CA
  • поставщик:
    Bourns
  • Артикул / №:
    SMCJ48CA
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Maximum Peak Pulse Current:
    19.4 A
  • Family:
    CD214C-T48CA
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Dimension:
    7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.42(Max) mm
  • Maximum Clamping Voltage:
    77.4 V
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
на складе: 650
Возможна немедленная отправка Buy all 650 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000