MF-MSMF030-2
Bourns
PTC Resettable Fuse - 0.3A(hold) 0.6A(trip) - 30V - 10A - 0.8W - 0.3 Ohm - Solder Pad 1812
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
REEL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: MFMSMF0302
  • поставщик:
    Bourns
  • Артикул / №:
    MF-MSMF030-2
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Hold Current:
    0.3 A
  • Trip Current:
    0.6 A
  • Maximum Current Rating:
    10 A
  • Maximum Voltage Rating:
    30 V
  • Maximum Trip Time:
    0.1@8A s
  • Minimum Initial Resistance:
    0.3 Ohm