- 3362P-1-502
3362P-1-502
Bourns
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.77mm (6.6 X 6.99 X 4.7mm) Pin Thru-Hole Tube
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
Не соблюдается
TUBE Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание
Search Keywords: 3362P1502
поставщик:Bourns
Артикул / №:3362P-1-502
Единица измерения:Per Each
RoHS:No
HTS:8536308000
COO:TW
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
200 -
Mounting:Through Hole
Number of Turns:1(Elec),1(Mech) Tur ns
Termination Style:Pin
Power Rating:0.5 (1/2) W
Resistance Value:5 KOhm
Tolerance:10 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Dimension:6.6 x 6.99 x 4.7 mm
Operating Temperature:-55 to 125 °C