3299P-1-502LF
Bourns
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turn 2.29mm (9.53 X 11.55 X 6.1mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Описание +
Search Keywords: 3299P1502LF
  • Артикул / №:
    3299P-1-502LF
  • COO:
    CR
  • Resistance Value:
    5 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 11.55 x 6.1 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C